Przetargi - archiwum

Odpowiedź na zapytanie do siwz -Przetarg nieograniczony na Budowę oświetlenia drogowego przy drodze powiatowej w miejscowości Biskupie-Kolonia III-etap i dokończenie budowy oświetlenia drogowego przy ul. Jaśminowej i Konwaliowej w Turce

lampa_bok

Zgodnie z art. 38 ust. 2 Prawa Zamówień Publicznych w odpowiedzi na zacytowane poniżej pytania, zadane przez Wykonawcę dnia 14-04-2008, Zamawiający informuje:

 

Pytanie: W przedmiarze robót (poz. 11) oraz w projekcie na „budowę oświetlenia drogowego przy drodze powiatowej w miejscowości Biskupie-Kolonia” do zamontowania na słupach oświetleniowych dobrane są oprawy typu OUSb 250 klasy ochronności II firmy ELGO GOSTYNIN. Firma ELGO GOSTYNIN nie produkowała oraz nie posiada w swojej sprzedaży w/w opraw. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o określenie typu, klasy ochronności oraz producenta opraw oświetlenia drogowego przeznaczonych do w/w inwestycji.

 

Odpowiedź: Do realizacji zamówienia należy użyć opraw drogowych klasy ochronności II, mocy 250W o parametrach nie gorszych od opraw przewidzianych w projekcie dowolnego producenta. Zalecane jest aby zastosowane oprawy były zbliżone wyglądem zewnętrznym do zamontowanych już opraw na pozostałej części obwodu. W załączeniu fotografie istniejących opraw.

Zdjęcia

lampa_front
lampa_słup

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 15 kwietnia 2008 15:53
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Misiura
Ilość wyświetleń: 3374
15 kwietnia 2008 15:57 (Tomasz Misiura) - Dodanie zdjęcia.
15 kwietnia 2008 15:56 (Tomasz Misiura) - Dodanie zdjęcia.
15 kwietnia 2008 15:56 (Tomasz Misiura) - Dodanie zdjęcia.