Przetargi

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Remont budynku remizy strażackiej w Turce - remont pomieszczeń i wydzielenie nowej sali komputerowej

 Wólka, 3 kwietnia 2009

 

 

ZAWIADOMIENIE

O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Numer sprawy: ZP. 341/05/2009.

Nazwa zadania:  Remont budynku remizy strażackiej w Turce - remont pomieszczeń i wydzielenie nowej sali komputerowej

 

1. Działając na podstawie art. 92 ust. 2 Prawa zamówień publicznych Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego dotyczącym zamówienia publicznego pod nazwą:

 Remont budynku remizy strażackiej w Turce - remont pomieszczeń i wydzielenie nowej sali komputerowej

wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:

 

OLI Kraska Tomasz

21-013 Puchaczów, Ostrówek 54

Uzasadnienie wyboru: Oferta najtańsza, nie podlegająca odrzuceniu

Podstawą prawną dokonanego wyboru jest art. 91 ust. 1 Pzp.

Jedynym kryterium oceny była cena.

Liczba ofert złożonych : 19.

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:

Numer oferty

Firma (nazwa) lub nazwisko oraz
adres wykonawcy

Liczba pkt w kryterium ceny

(Oferta najtańsza)x100

/Oferta badana

1

Zakład Remontowo Budowlany Stanisław Sagan

20-092 Lublin, ul. Obywatelska 10/64

88,12

2

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PIOTREX Piotr Banach

20-445 Lublin, ul. Zemborzycka 59E

80,66

3

KRYSMARK Sp. j. Anna i Krzysztof Firysiuk

20-510 Lublin, ul. Lipska 7

oferta odrzucona

4

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGA Grzegorz Cieszko

20-539 Lublin, ul. Dziewanny 11/8

75,10

5

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EKOM Sp. z o.o.

20-228 Lublin, ul. Zawieprzycka 8K

73,74

6

Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Waldemar Kuśmirski

20-861 Lublin, ul. Szwajcarska 1/18

oferta odrzucona

7

Zakład Usługowy Electrician Jerzy Kowal

20-314 Lublin, ul. Przyjaźni 7/30

63,05

8

S-BUD M.Sarnecki A.Strawa S.C.

21-040 Świdnik, ul. Targowa 19

wykonawca wykluczony oferta odrzucona

9

Przedsiębiorstwo Innowacyjne INNOTECH Sp. z o.o.

20-260 Lublin, ul. Grygowej 23

96,36

10

JUR-BUD Usługi Budowlane Jerzy Syroka

20-448 Lublin, ul. Iwaszkiewicza 21

67,98

11

Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlano Handlowe FEST-BUD Robert Gumiela

23-213 Zakrzówek, Rudnik Drugi 103

73,21

12

OLI Kraska Tomasz

21-013 Puchaczów, Ostrówek 54

100

13

NKL-INSTAL S.C. Natalia Lecyk, Krzysztof Lecyk

20-640 Lublin, ul. M. Brzeskiej 5/1

73,88

14

PROBUD Stanisław Suczyński

20-207 Lublin, ul. Turystyczna 9

42,88

15

REMIX Piotr Zając

20-068 Lublin, ul. Leszczyńskiego 34/3

93,64

16

Zakład Budowlano-Instalacyjny Bogdan Balawejder

20-452 Lublin, ul. Śniadeckiego 32

oferta odrzucona

17

Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A. w Warszawie Oddział w Lublinie

20-151 Lublin,  ul. Stefczyka 3

85,82

18

Firma Budowlana STANBUD Zygmunt  Mazur

20-838 Lublin, ul. Kiepury 14/5

80,76

19

HYDRO-LUX Mariusz Śliczniak

20-258 Lublin, Jakubowice Murowane 45

wykonawca wykluczony oferta odrzucona

 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 03 kwietnia 2009 12:45
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Misiura
Ilość wyświetleń: 3625
03 kwietnia 2009 12:45 (Tomasz Misiura) - Utworzenie dokumentu.