Urząd Gminy Wólka

Stanowiska

Edwin Gortat

Wójt Gminy Wólka

Wiesław Szajewski

Zastępca Wójta

Ewa Flis

Sekretarz Gminy

Agnieszka Grobelska

Skarbnik Gminy

Maria Wołowik

Główna księgowa

Dorota Szczerbic

Inspektor ds. wymiaru podatków osób fizycznych: od nieruchomości, rolnego i leśnego

Maciej Dobosz

Podinspektor ds. wymiaru opłat za wodę i ścieki

Sławomir Duńka

Kierowca autobusu

Danuta Florek

Sprzątaczka

Krzysztof Florek

Kierowca samochodu ciężarowego

Halina Gąsior

Kierownik USC

Marzena Hunek

Inspektor ds. podatków od osób prawnych i podatku od: środków transportu od osób fizycznych i prawnych

Eliza Iwanejko

Inspektor ds. wydatków budżetowych i naliczonego podatku VAT, środków trwałych oraz ewidencji podatków od nieruchomości, rolnego, leśnego od osób fizycznych

Wiesława Jakimiak

Inspektor ds. obsługi Rady Gminy

Krystyna Jankowska

Sprzątaczka

Kazimierz Jasiński

Komendant gminny ochrony ppoż

Mirosław Kańczugowski

Konserwator sieci wod-kan

Artur Jóźwik

Robotnik gospodarczy

Arkadiusz Kasprzak

Inspektor ds. informatyki

Jarosław Kawecki

Kierowca samochodu ciężarowego

Elżbieta Kołtun

Kierownik Referatu Infrastruktury

Jolanta Kotlarek

Inspektor ds. rolnictwa i ochrony środowiska

Zbigniew Kuśmider

Inspektor ds. drogownictwa

Wioletta Łachowska

Inspektor ds. wymiaru opłat komunalnych i weryfikacji dotacji

Piotr Łucka

Podinspektor - konsultant w zespole szkoleniowo doradczym im. Jana III Sobieskiego

Genowefa Martyniak

Inspektor ds. obronnych i zarządzania kryzysowego

Ewa Mazurek

Inspektor ds. działalności gospodarczej i archiwum zakładowego

Tomasz Misiura

Inspektor ds. nadzoru nad pracownikami obsługi i zamówień publicznych

Anna Niećko

Podinspektor ds. społecznych i ochrony ppoż.

Iwona Olszewska

Koordynator projektu

Bogdan Opaliński

Konserwator sieci wod-kan

Ewa Paprocka

Inspektor ds. ewidencji ludności dow. osobistych

Krzysztof Paprocki

Konserwator sieci wod-kan

Michał Pelczarski

Inspektor ds. biznesplanów w zespole szkoleniowo doradczym im. Jana III Sobieskiego

Małgorzata Pęcak

Zastępca Głównego Księgowego Urzędu Gminy

Rafał Pogonowski

Inspektor ds. funduszy zewnętrznych

Agnieszka Przech - Fus

Inspektor ds. wynagrodzeń, rozliczeń z ZUS, rozliczeń PDOF z urzędami skarbowymi i operacji kasowych

Agnieszka Rybka

Inspektor ds. administracyjno-gospodarczych

Mieczysław Ryczek

Konserwator sieci wod-kan

Andrzej Siuda

Podinspektor ds. BHP i opłat za wodę i ścieki oraz dochodów i wydatków środków finansowych w podległych jednostkach organizacyjnychi

Elżbieta Skiba

Inspektor ds. oświaty i kultury

Jerzy Szczerba

Pracownik gospodarczy

Agnieszka Szymańska

Inspektor ds. obsługi interesanta

Anna Tkaczyk

Inspektor ds. opłat opłat i egzekucji za wodę i ścieki oraz należnego podatku VAT

Janusz Woliński

Konserwator sieci wod-kan

Marcin Woch

Inspektor ds. egzekucji podatków od nieruchomości, rolnego, leśnego od osób fizycznych i prawnych, egzekucji podatku od środków transportowych i zwrotu podatku akcyzowego

Marek Wojciechowski

Kierownik zespołu szkoleniowo doradczego im. Jana III Sobieskiego

Robert Wysmulski

Inspektor ds. budownictwa i gospodarki wod-kan

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 11 marca 2008 13:11
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 16276
10 czerwca 2014 09:32 (Arkadiusz Kasprzak) - Usunięcie stanowiska: Inspektor ds. funduszy zewnętrznych.
10 czerwca 2014 09:31 (Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie stanowiska: Inspektor ds. funduszy zewnętrznych.
14 maja 2014 11:55 (Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie stanowiska: Kierowca autobusu.
Realizacja: IDcom.pl