Urząd Gminy Wólka

Stanowiska

Edwin Gortat

Wójt Gminy Wólka

Wiesław Szajewski

Sekretarz Gminy

Agnieszka Grobelska

Skarbnik Gminy

Maria Wołowik

Główna księgowa

Maciej Dobosz

Podinspektor ds. wymiaru opłat za wodę i ścieki

Sławomir Duńka

Kierowca autobusu

Ewa Flis

Kierownik USC

Danuta Florek

Sprzątaczka

Krzysztof Florek

Kierowca samochodu ciężarowego

Marzena Hunek

Inspektor ds. podatków od osób prawnych i podatku od: środków transportu od osób fizycznych i prawnych

Eliza Iwanejko

Inspektor ds. wydatków budżetowych i naliczonego podatku VAT, środków trwałych oraz ewidencji podatków od nieruchomości, rolnego, leśnego od osób fizycznych

Krystyna Jankowska

Sprzątaczka

Kazimierz Jasiński

Komendant gminny ochrony ppoż

Mirosław Kańczugowski

Konserwator sieci wod-kan

Artur Jóźwik

Robotnik gospodarczy

Arkadiusz Kasprzak

Inspektor ds. informatyki

Jarosław Kawecki

Kierowca samochodu ciężarowego

Elżbieta Kołtun

Inspektor ds. ds. gospodarki mieniem komunalnym, geodezji i architektury oraz planowania przestrzennego.

Jolanta Kotlarek

Inspektor ds. rolnictwa i ochrony środowiska

Zbigniew Kuśmider

Inspektor ds. drogownictwa

Wioletta Łachowska

Inspektor ds. wymiaru opłat komunalnych i weryfikacji dotacji

Piotr Łucka

Inspektor - konsultant w zespole szkoleniowo doradczym im. Jana III Sobieskiego

Ewa Mazurek

Inspektor ds. działalności gospodarczej i archiwum zakładowego

Tomasz Misiura

Inspektor ds. nadzoru nad pracownikami obsługi i zamówień publicznych i nadzoru nad pracownikami obsługi

Anna Niećko

Podinspektor ds. obronnych, zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej

Iwona Olszewska

Koordynator projektu

Bogdan Opaliński

Konserwator sieci wod-kan

Ewa Paprocka

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Krzysztof Paprocki

Konserwator sieci wod-kan

Michał Pelczarski

Inspektor ds. biznesplanów w zespole szkoleniowo doradczym im. Jana III Sobieskiego

Małgorzata Pęcak

Zastępca Głównego Księgowego Urzędu Gminy

Rafał Pogonowski

Inspektor ds. funduszy zewnętrznych

Agnieszka Przech - Fus

Inspektor ds. wynagrodzeń, rozliczeń z ZUS, rozliczeń PDOF z urzędami skarbowymi i operacji kasowych

Agnieszka Rybka

Inspektor ds. obsługi Rady Gminy i kadr

Mieczysław Ryczek

Konserwator sieci wod-kan

Andrzej Siuda

Podinspektor ds. BHP i opłat za wodę i ścieki oraz dochodów i wydatków środków finansowych w podległych jednostkach organizacyjnychi

Elżbieta Skiba

Inspektor ds. oświaty i kultury

Jerzy Szczerba

Pracownik gospodarczy

Dorota Szczerbic

Inspektor ds. wymiaru podatków osób fizycznych: od nieruchomości, rolnego i leśnego

Agnieszka Szymańska

Inspektor ds. obsługi interesanta

Anna Tkaczyk

Inspektor ds. opłat opłat i egzekucji za wodę i ścieki oraz należnego podatku VAT

Janusz Woliński

Konserwator sieci wod-kan

Marcin Woch

Inspektor ds. egzekucji podatków od nieruchomości, rolnego, leśnego od osób fizycznych i prawnych, egzekucji podatku od środków transportowych i zwrotu podatku akcyzowego

Marek Wojciechowski

Kierownik zespołu szkoleniowo doradczego im. Jana III Sobieskiego

Robert Wysmulski

Inspektor ds. budownictwa i gospodarki wod-kan

Karolina Zatorska

Podinspektor ds. administracyjno - gospodarczych

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 11 marca 2008 13:11
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 17631
25 lutego 2015 11:49 (Arkadiusz Kasprzak) - Zmiana danych stanowiska: Inspektor - konsultant w zespole szkoleniowo doradczym im. Jana III Sobieskiego.
11 lutego 2015 10:18 (Arkadiusz Kasprzak) - Zmiana danych stanowiska: Inspektor ds. nadzoru nad pracownikami obsługi i zamówień publicznych i nadzoru nad pracownikami obsługi .
11 lutego 2015 10:17 (Arkadiusz Kasprzak) - Zmiana danych stanowiska: Inspektor ds. ds. gospodarki mieniem komunalnym, geodezji i architektury oraz planowania przestrzennego. .
Realizacja: IDcom.pl